NEWSLETTER

Subskrybuj nasz Newsletter

* pole obowiązkowe
Chcę otrzymywać wiadomości SMS
Interesują mnie następujące kategorie:

Legnica: cykl spotkań z prezydentem

We wtorek (23 maja) prezydent Tadeusz Krzakowski spotkał się już po raz czwarty z mieszkańcami miasta na debacie z cyklu „Bliżej legniczan i ich spraw”. Rozmowy odbyły się w Szkole Podstawowej nr 9.

Spotkanie z Tadeuszem Krzakowskim miało miejsce w Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Marynarskiej w Legnicy. Obecni byli m.in.: zastępczyni prezydenta Jadwiga Zienkiewicz, skarbnik miasta Grażyna Nikodem, dyrektorzy wydziałów Urzędu Miasta, straż miejska i policja. Prezydent w przygotowanej prezentacji przedstawił mieszkańcom ukończone inwestycje miejskie z ostatnich trzech lat, omówił też bieżące działania i projekty przyszłych inwestycji.

Rozwiano m.in. o obowiązkach właścicieli nieruchomości związanych z finansowaniem usuwania odpadów np. z terenów garażowych.

Prezydent odpowiedział na szereg pytań mieszkańców, które dotyczyły problemów lokalnych w tym rejonie miasta. Omówione zostały i wyjaśnione sprawy dotyczące bezpieczeństwa na osiedlowych drogach, regulacji wystających i zapadłych studzienek i kolein (np. ul. Janowska, Kołobrzeska i Katowicka), oświetlenia w strategicznych miejscach na ul. Asnyka, a także kolejny już z raz sprawy chodnika i jego zabezpieczenia barierkami obok SP nr 9 na ul. Marynarskiej.

Źródło: Urząd Miasta Legnica

 

Tagi:, , , ,

Skomentuj

REKLAMA

Powiadom REDAKCJĘ

Jeśli jesteś świadkiem jakiegoś ważnego wydarzenia, wiesz o czymś istotnym, chcesz nas o czymś poinformować?

FORUM

Masz coś do powiedzenia? Rozmawiaj, komentuj, dyskutuj - wypowiedz się!

OGŁOSZENIA

Dodawaj ogłoszenia szybki, sprawnie i całkowicie za darmo!

REKLAMUJ SIĘ

Skuteczna promocja działań, usług i produktów. Prowadzisz własną działalność? Reklamuj się tanio & skutecznie!

REKLAMA