NEWSLETTER

Subskrybuj nasz Newsletter

* pole obowiązkowe
Chcę otrzymywać wiadomości SMS
Interesują mnie następujące kategorie:

Kosmici z Kosmosu, czyli gra fabularna w PWSZ

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy oraz Stowarzyszenie Witelonka zapraszają studentów do udziału w kolejnej edycji Gry Fabularnej. Tym razem tematyka gry dotyczyć będzie Kosmity z Kosmosu. Gra odbywać się będzie w dniach 27-28 lutego 2018 roku.

Niezidentyfikowany obiekt latający ląduje na kampusie PWSZ im. Witelona w Legnicy, okoliczności tego zdarzenia bada komisja. Cała gra toczy się na terenie uczelni, gdzie gracze odkryją różne miejsca i rozwiążą masę zagadek! Użycie nowych technologii ułatwi rejestrację grup i przekierowanie graczy do odpowiednich drużyn i frakcji.

Fabuła gry wiąże się z tematyką i jest stworzona specjalnie dla studentów PWSZ im. Witelona w Legnicy, którzy przy użyciu swojej inteligencji rozwiążą zagadki i dotrą do celu gry.

Na uczestników gry czekają atrakcyjne nagrody, m.in. drony, wejściówki do kina, vouchery do różnych miejsc w Legnicy i masa niespodzianek!

Grupy mają liczyć od 2 do 5 osób.

Nie czekaj i zgłoś się ze swoją drużyną! W linku poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy http://bit.ly/kosmicizkosmosu

Studia to nie tylko nauka, przed nami mnóstwo zabawy i studenckiej integracji. Szczegóły na stronie https://www.facebook.com/events/121285662028991/

Skomentuj

REKLAMA

Powiadom REDAKCJĘ

Jeśli jesteś świadkiem jakiegoś ważnego wydarzenia, wiesz o czymś istotnym, chcesz nas o czymś poinformować?

FORUM

Masz coś do powiedzenia? Rozmawiaj, komentuj, dyskutuj - wypowiedz się!

OGŁOSZENIA

Dodawaj ogłoszenia szybki, sprawnie i całkowicie za darmo!

REKLAMUJ SIĘ

Skuteczna promocja działań, usług i produktów. Prowadzisz własną działalność? Reklamuj się tanio & skutecznie!

REKLAMA