NEWSLETTER

Subskrybuj nasz Newsletter

* pole obowiązkowe
Chcę otrzymywać wiadomości SMS
Interesują mnie następujące kategorie:

Eliminacje Przeglądu Kapel Rockowych 2018

Jutrzejszy koncert z cyklu Freestage w Legnicy będzie jednocześnie eliminacjami do Przeglądu Kapel Rockowych 2018. Odbędzie się 12 maja (sobota), o godz. 18:30 w klubie Spiżarnia.

Wystąpią wykonawcy z Legnicy i okolic, którzy zgłosili się do eliminacji Przeglądu Kapel Rockowych – PKRock′18 (przegląd odbędzie się 9 czerwca na dziedzińcu Akademii Rycerskiej w Legnicy, a jako gwiazda wystąpi grupa Nocny Kochanek).

W sobotę, 12 maja, na scenie w Spiżarni powalczą ze sobą: legnicki Airstrike (Thrash Metal/Heavy Metal), legnicki Do[n]t (New Wave Of Polish Nu-Metal), legnicki Metalion (Hard & Heavy Metal), chojnowski Polish Fiction (punk) oraz wałbrzyski Comin (very metal).

Podczas koncertu – na podstawie głosowania publiczności – jeden z zespołów otrzyma bezpośrednią kwalifikację do finału Przeglądu Kapel Rockowych. Głosowanie publiczności będzie się odbywało się poprzez wypełnienie kuponu, dołączonego do biletu wstępu. Ogłoszenie wyników nastąpi już w czasie sobotniego koncertu w Spiżarni, przed występem grupy Comin.

Wstęp na sobotni koncert do Spiżarni kosztuje 5 zł – za bilet wraz z kuponem do głosowania w plebiscycie publiczności. Spośród osób, które kupią bilety, rozlosowanych zostanie 5 bezpłatnych wejściówek na Przegląd Kapel Rockowych i koncert Nocnego Kochanka.

Skomentuj

REKLAMA

Powiadom REDAKCJĘ

Jeśli jesteś świadkiem jakiegoś ważnego wydarzenia, wiesz o czymś istotnym, chcesz nas o czymś poinformować?

FORUM

Masz coś do powiedzenia? Rozmawiaj, komentuj, dyskutuj - wypowiedz się!

OGŁOSZENIA

Dodawaj ogłoszenia szybki, sprawnie i całkowicie za darmo!

REKLAMUJ SIĘ

Skuteczna promocja działań, usług i produktów. Prowadzisz własną działalność? Reklamuj się tanio & skutecznie!

REKLAMA