NEWSLETTER

Subskrybuj nasz Newsletter

* pole obowiązkowe
Chcę otrzymywać wiadomości SMS
Interesują mnie następujące kategorie:

Uroczysty koncert z okazji Dnia Hutnika 

Z okazji Dnia Hutnika, uroczyście obchodzonego przez KGHM Polska Miedź SA, w sobotę, 12 maja o godz. 19:00 odbędzie się koncert na legnickim Rynku. Na scenie pojawią się takie gwiazdy jak Ewelina Lisowska i Kasia Stankiewicz, wystąpią także utalentowani aktorzy wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol. 

Od ponad sześćdziesięciu lat nasz region jest znany z przetwórstwa miedzi. Z okazji kolejnego jubileuszu Huty Miedzi w Legnicy, w ramach Dnia Hutnika odbędzie się plenerowy koncert na legnickim Rynku. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę, 12 maja 2018 o godz. 19:00.

W tym roku wszystkim uczestnikom niezapomnianą zabawę i wrażenia artystyczne zapewnią: Ewelina Lisowska, Kasia Stankiewicz, aktorzy Teatru Muzycznego Capitol: Marta Kołodziejczyk, Maciej Maciejewski, Daniel Moszczyński oraz orkiestra Dziubek Band w 20-osobowym składzie. Gospodarzem wieczoru będzie Tomasz Kammel.

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Część miejsc siedzących – wyłącznie na zaproszenia. Ilość wszystkich miejsc siedzących jest ograniczona.

Skomentuj

REKLAMA

Powiadom REDAKCJĘ

Jeśli jesteś świadkiem jakiegoś ważnego wydarzenia, wiesz o czymś istotnym, chcesz nas o czymś poinformować?

FORUM

Masz coś do powiedzenia? Rozmawiaj, komentuj, dyskutuj - wypowiedz się!

OGŁOSZENIA

Dodawaj ogłoszenia szybki, sprawnie i całkowicie za darmo!

REKLAMUJ SIĘ

Skuteczna promocja działań, usług i produktów. Prowadzisz własną działalność? Reklamuj się tanio & skutecznie!

REKLAMA