Wyświetl artykuł

Włamywacz-recydywista zatrzymany na gorącym uczynku włamania do domu

Chojnowscy policjanci Ogniwa Prewencji po krótkim pościgu zatrzymali mężczyznę, który włamał się do jednego z domów w Gniewomirowicach. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy sprawcy nie udało się nic zrabować. Jak się okazało zatrzymany mężczyzna był już wcześniej karany za tego typu przestępstwa dlatego teraz będzie odpowiadał w warunkach tzw. recydywy za co grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Na ul. Złotoryjskiej zaświecą energooszczędne latarnie. Rozstrzygnięto przetarg

Zakład Inżynieryjno–Budowlany Izobet z ofertą ok. 367 tys. zł wygrał przetarg na wymianę starych latarni na ul. Złotoryjskiej (od Rynku do przejścia podziemnego). Zamontowane zostaną tutaj stylizowane, energooszczędne, ledowe latarnie, nawiązujące do staromiejskiego charakteru tej części Legnicy.
Udostępnij
Miedziak Policja sygnał policyjny radiowóz
Wyświetl artykuł

Złamał dwa zakazy prowadzenia pojazdów. Miał ponad 3 promile

Funkcjonariusze Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Opel Astra. W trakcie interwencji okazało się, że kierujący prowadzi pojazd mając 3 promile alkoholu. Ponadto okazało się, że posiada dwa aktywne sądowe zakazy prowadzenia pojazdów. Kierowcy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Udostępnij