Wyświetl artykuł

Drugi etap prac w budynku 1D szpitala

Po zakończeniu prac w części budynku szpitala od strony ul. Iwaszkiewicza, w ramach kontynuacji projektu: „Utworzenie koordynowanej ambulatoryjnej opieki zdrowotnej przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy”, rozpoczęto realizację drugiego etapu przebudowy przychodni specjalistycznych. Cały poziom 1 budynku 1D został wyłączony z użytkowania.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Nowe przychodnie już wrótce

Już w najbliższych tygodniach nasz szpital uzyska wszelkie niezbędne pozwolenia na użytkowanie przebudowanych pomieszczeń (etap 1) pod część nowych przychodni w południowo-wschodniej części obiektu – z wejściem od ul. Iwaszkiewicza. Inwestycja była realizowana w ramach projektu: „Utworzenie koordynowanej ambulatoryjnej opieki zdrowotnej przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy”.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

2,4 mln zł – to wartość sprzętu od Wielkiej Orkiestry dla szpitala

2,4 mln zł – to wartość sprzętu medycznego, który w okresie 1996-2018 otrzymał Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W imieniu pacjentów, a zwłaszcza tych najmniejszych – bo do nich trafiło najwięcej nowoczesnej aparatury – bardzo dziękujemy.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Już w piątek Wigilia legniczan. Spotkajmy się na Rynku i wspólnie świętujmy

W piątek, 21 grudnia 2018 roku o godz. 16.00 w legnickim Rynku rozpocznie się II spotkanie wigilijne legniczan pod hasłem „Od Serca”. Organizują je Międzyparafialna Stołówka Charytatywna im. św. Jadwigi, Stowarzyszenie „Spynacz”, działające przy parafii księdza Mateusza Gacka oraz miasto. Patronat honorowy sprawują biskup legnicki Zbigniew Kiernikowski i prezydent Tadeusz Krzakowski.
Udostępnij