Wyświetl artykuł

Legniczanka jedzie na Mistrzostwa Świata w Akrobatyce Powietrznej

Legniczanka Jagoda Lasota przygotowuje się do startu na Mistrzostwach Świata, które odbędą się 7-8 września na Ibizie. Wcześniej – 8 czerwca – wystartowała w Mistrzostwach Polski w Akrobatyce Powietrznej 2019 w kategorii Aerial Hoop Amateur. Mistrzostwa zorganizowane były przez Polish Federation Air Power Athletics, a Jagoda stanęła na podium z brązem, co dało jej wiele radości i potwierdziło, że ciężka praca popłaca.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Trasa Legnickiego Półmaratonu ma już oficjalną licencję PZLA

Legnicki Półmaraton odbędzie się 6 października. Niedawno zaś trasa biegu otrzymała oficjalną licencję PZLA, czyli gwarancję, że została dokładnie wymierzona i uzyskany na niej rezultat będzie precyzyjny i wiarygodny. Do tego biegu zgłosiło się już ponad 300 zawodniczek i zawodników. To świadczy, że cieszy się on popularnością wśród długodystansowców.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Puchar Polski i Europy w Nordic Walking. Weź kijki i ruszaj po trofea

W najbliższy weekend (22 i 23 czerwca) nasze miasto będzie stolicą Nordic Walking. W sobotę uczestnicy będą rywalizować o zwycięstwo oraz punkty w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski. W niedzielę amatorzy marszu z kijami z całego kraju oraz goście z zagranicy będą walczyć o Puchar Europy.
Udostępnij